Titles you rated
FrequencyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.5
Rain ManRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 2.5
PaycheckRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 0.5
PredatorRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.0
Cats & DogsRated ★ 0.5
Modern BoyRated ★ 2.0