Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0