Titles you rated
TitanicRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0