Series
Ratings
85
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0