Movies
Ratings
737
Hard BoiledRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
The AnimatrixRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
How To Top My WifeRated ★ 3.5
Any Given SundayRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
The CrowRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 4.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 4.0
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5- ApostleRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0