Titles you rated
300Rated ★ 5.0
Into the WhiteRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
Bone TomahawkRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
LockoutRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 5.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0