Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5