Titles you rated
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Oh My GodRated ★ 3.0
The TwinsRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Short TimeRated ★ 2.5
Never to LoseRated ★ 4.0
Zu WarriorsRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5- City of DamnationRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0