Series
Ratings
510
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 2.5
DandelionRated ★ 2.5
Kill BlueRated ★ 3.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 1.5
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Beginning After the EndRated ★ 1.5
베이스볼 투나잇Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 1.0