Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Jackass Number TwoRated ★ 2.0