Titles you rated
WandaVisionRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
11.22.63Rated ★ 5.0