Titles you rated
CommitmentRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0