Movies
Ratings
301
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 1.0
AlwaysRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0