Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 4.0
MulanRated ★ 1.0
GravityRated ★ 1.0
My Neighbor TotoroRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
The Swan PrincessRated ★ 1.0