Titles you rated
The I InsideRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Another EarthRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 2.0
Self/lessRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 1.0