Titles you rated
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.0
SignsRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 2.0
4th Period MysteryRated ★ 1.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Eden LakeRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 1.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0