Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 3.5
Pacchigi! Love & PeaceRated ★ 3.5
Beyond the MemoriesRated ★ 3.0
HalfwayRated ★ 2.0
HanamizukiRated ★ 2.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 2.0
SakuranRated ★ 3.0- Love Strikes!Rated ★ 2.0
47 RoninRated ★ 2.0
Say 'I Love You'Rated ★ 2.0- My Sister, My LoveRated ★ 1.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.5
When I Turned NineRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0