Movies
Ratings
162
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5