Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5