Movies
Ratings
926
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0