Series
Ratings
49
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5