Titles you rated
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Guess WhoRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0