Titles you rated
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 Love LetterRated ★ 3.5 Love LetterRated ★ 3.5
 Robot DreamsRated ★ 3.5 Robot DreamsRated ★ 3.5
 AnoraRated ★ 4.0 AnoraRated ★ 4.0
 A Complete UnknownRated ★ 3.0 A Complete UnknownRated ★ 3.0
 Molly's GameRated ★ 3.5 Molly's GameRated ★ 3.5
 A Normal FamilyRated ★ 2.5 A Normal FamilyRated ★ 2.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 4.5 Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
 The SubstanceRated ★ 2.5 The SubstanceRated ★ 2.5
 Inside Out 2Rated ★ 4.0 Inside Out 2Rated ★ 4.0
 Like Father, Like SonRated ★ 4.5 Like Father, Like SonRated ★ 4.5
 Alien: RomulusRated ★ 3.5 Alien: RomulusRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 3.5 The Boy and the HeronRated ★ 3.5
 UprisingRated ★ 3.0 UprisingRated ★ 3.0
 Anatomy of a FallRated ★ 3.5 Anatomy of a FallRated ★ 3.5
 ShopliftersRated ★ 4.0 ShopliftersRated ★ 4.0
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 Late Night With the DevilRated ★ 3.5 Late Night With the DevilRated ★ 3.5
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0