Movies
Ratings
283
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
UnderworldRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5