Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 3.5
Gangster HighRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.0