Movies
Ratings
1246
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
RunRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
CargoRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
The Last DuelRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0