Movies
Ratings
1036
Bride WarsRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 3.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5