Series
Ratings
480
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
WomanRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
SirensRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Apple Cider VinegarRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0