Movies
Ratings
329
Cars 2Rated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 1.0
JunoRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
The ProtectorRated ★ 5.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.0
BeanRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0