Movies
Ratings
230
Mr. NobodyRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Bread of HappinessRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0