Movies
Ratings
210
The Towering InfernoRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
Lethal WeaponRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0