Series
Ratings
76
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 0.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0