Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Karas: The ProphecyRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
StreetDance 2Rated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0