Movies
Ratings
187
Despicable MeRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0