Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Frances HaRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0