Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0