Movies
Ratings
100
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0