Movies
Ratings
243
Resident EvilRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0