Titles you rated
The TargetRated ★ 3.0
The Patience StoneRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0- Black GospelRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0