Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0