Titles you rated
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0