Movies
Ratings
135 EnchantedRated ★ 4.0 EnchantedRated ★ 4.0
 My WayRated ★ 3.0 My WayRated ★ 3.0
 ChawRated ★ 2.0 ChawRated ★ 2.0
 GloveRated ★ 4.0 GloveRated ★ 4.0
 RedRated ★ 3.0 RedRated ★ 3.0
 Hoodwinked!Rated ★ 1.0 Hoodwinked!Rated ★ 1.0
 BraveheartRated ★ 5.0 BraveheartRated ★ 5.0
 Source CodeRated ★ 3.0 Source CodeRated ★ 3.0
 The IncrediblesRated ★ 3.0 The IncrediblesRated ★ 3.0
 My Little BrideRated ★ 3.0 My Little BrideRated ★ 3.0
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0 Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
 Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0 Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
 Home AloneRated ★ 3.0 Home AloneRated ★ 3.0
 Toy Story 2Rated ★ 3.0 Toy Story 2Rated ★ 3.0
 The Day After TomorrowRated ★ 4.0 The Day After TomorrowRated ★ 4.0
 King KongRated ★ 3.0 King KongRated ★ 3.0
 Despicable Me 2Rated ★ 2.0 Despicable Me 2Rated ★ 2.0
 Alice in WonderlandRated ★ 3.0 Alice in WonderlandRated ★ 3.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0