Movies
Ratings
1690
Cold FishRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 0.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0
HereticRated ★ 4.0
EddingtonRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 2.5
Phantoms of JulyRated ★ 2.5
BayaanRated ★ 0.5
Sound of FallingRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 2.5
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
In Front of Your FaceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0