Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Am Not a RobotRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 2.5