Movies
Ratings
243
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0