Titles you rated
Licorice PizzaRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 1.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Beavis and Butt-Head Do AmericaRated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 1.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.5
Street FighterRated ★ 2.5
Emergency Act 19Rated ★ 0.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 2.0