Series
Ratings
13
Political FeverRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0