Movies
Ratings
953
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.0