Titles you rated
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0