Movies
Ratings
1485
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Murder Mystery 2Rated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
MaestroRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 2.0